Dobry Gaziarz Wawa

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • Janusz
    Rider
    S_OCP Member
    • 2007
    • 598

    Dobry Gaziarz Wawa

    [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=mx9Q4prfoJo[/youtube]
  • wolt77
    Drive
    • 2006
    • 77

    #2
    Dobry Gaziarz Wawa

    Potrzebny mi jest dobry gaziarz w Warszawie lub okolicach. Od kilku lat jeżdżę do Polgas’u na Księcia Bolesława, ale jak ostatnio mnie wypuścili z niedokręconym filtrem i ulatniającym się gazem to stracili w moich oczach. Musze jechać na regulację instalacji bo na niedogrzanym silniku obroty mi falują i podczas ruszania muszę go mocno wkręcać. Na benzynie wszystko OK.

    Z góry dzięki za pomoc.

    Komentarz

    • KolinWawa
      Rider
      • 2009
      • 278
      • Octavia I (1U2)
      • APK 2.0 MPI 115 KM
      • BXE 1.9 TDI PD 105 KM

      #3
      Re: Dobry Gaziarz Wawa

      Zamieszczone przez wolt77
      Potrzebny mi jest dobry gaziarz w Warszawie lub okolicach. Od kilku lat jeżdżę do Polgas’u na Księcia Bolesława, ale jak ostatnio mnie wypuścili z niedokręconym filtrem i ulatniającym się gazem to stracili w moich oczach. Musze jechać na regulację instalacji bo na niedogrzanym silniku obroty mi falują i podczas ruszania muszę go mocno wkręcać. Na benzynie wszystko OK.

      Z góry dzięki za pomoc.
      Montaż, serwis LPG pośredni, bezpośredni wtrysk 4, 5, 6 generacja. Autogaz cena. Opinie EGP. Flota na gaz. Instalacja gazowa: BRC, KME, PRINS, STAG, LOVATO



      Jak dla mnie jedyny dobry gazownik w Wawie + zniżka dla OCP

      Komentarz

      • rss
        L&K
        • 2009
        • 1098

        #4
        jest tez podobno dobry 'gazownik' na Bielanach (bodajeze ul. Podlesna) ale szczegolow nie pamietam
        kazdy nowy dzien rodzi nowe paranoje ...
        _________________________________________
        Do sprzedania:
        komplet ciemnych foteli z Octavii 1 (Tour),
        zaciski do hamulcow 280mm.

        Komentarz

        Pracuję...